Поштовий голуб повинен доставити донесення на відстань 130км. ВІН ПРОЛЕТІВ 20 КМ. нА СКІЛЬКИ

КІЛОМЕТРІВ МЕНШЕ ПРОЛЕТІВ ГОЛУБ, НІЖ ЙОМУ ЗАЛИШИЛОСЬ ПРОЛЕТІТИ?

Ответы на вопрос

Отвечает Усатова Полина.

1)130-20=110км-осталось пролететь.

2)110-20=на 90км-меньше пролетел.

Отвечает Жданов Игорь.

130-20=110 км - осталось пролететь

110-20=90 км