стас був у таборі з 15 липня по сьоме серпня включно скільки днів був у таборі стас як це можна

визначити

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Никита.
У липні - 31день, якщо з 15 числа включно, то  31-14=17(днів)-Стас був у таборі у липні; якщо ще 7 днів у серпні, то 17+7=24(дні) - Стас був у таборі.