Будівельна бригада може змонтувати 4 дачних будинків за 28днів. Скільки таких будинків може

змонтувати бригада за 63 дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Грачёва Оля.
1)28÷4=7(д.)-будують один дачний будинок;
2)63÷7=9(б.)