Рибалка переправлявся через річку на човні зі швидкістю 20м/хв.На яку відстань буде віднесено

човен,якщо ширина річки 150м,а швидкість течії дорівнює 0,2м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Зиновьев Тимур.

20*60=1200(см)

1200см=12м

150:20=7(ост.10)

12*7=84(м)

20:10=2

12:2=6(м)

84+6=90(м)

ответ:90 метров.