Одне ребро прямокутного паралелепіпеда дорівнює 40 м, друге - у 4 рази менше, ніж перше, а третє -

на 12 чи більше за перше. Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда. Ответ можно на русском

Ответы на вопрос

Отвечает Крохина Дарина.
1) 40 : 4 = 10 ( м ) - Второе ребро.
2) 40 + 12 = 52 ( м ) - Третье ребро. 
3) 40 * 52 * 10 = 20.800 ( м3) Обьём. 
Ответ: V=20.800