площа бокової поверхні правильної трикутної призми дорівнює 48 см^2 знайдіть бокове ребро призми

якщо сторона основи 4 см

Ответы на вопрос

Отвечает Головко Виктория.

Гранями правильної трикутної призми є прямокутник, сторони якого 4 см і х - невідома.


S(біч.пов) = 3*S(грані) = 3 * 4 * x

48 = 12x

x = 4 см - бічне ребро