30 студентів замовили автобус вартістю 3000 грн для поїздки в карпати.Пiсля того як частина

студентiв вIдмовилася, кожному з тих,що залишились,довелося доплатити 50грн.СкIльки студентIв вIдмовилось?

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Юлия.

3000÷30=100(гр) стара ціна 100+50=150(гр)нова ціна 3000÷150=20(ст) поїде 30-20=10(ст)відмовилося.

Покрокове пояснення: