Якщо дев'ять працівників можуть виконати завдання за 15 днів, який час знадобиться для виконання

роботи за наявності трьох додаткових працівників?

Ответы на вопрос

Отвечает Алдиярова Аруна.
1÷15=1/15 задания выполняют 9 работников в день.
1/15÷9=1/135 задания выполняет 1 работник в день.
(9+3)×1/135=12×1/135=4/45 задания выполняют 12 работников в день.
1÷4/45= 11 1/4 =11,25 дней понадобится 12 работникам , чтобы выполнить задание.
Ответ: 11,25 дня.