У торті 28% шоколаду, 56 % горіхів, а решта - бісквіт (запитайте у мами, що це). Скільки потрібно

бісквіту, щоб зробити торт масою 120 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Даша.

1) 28 + 56 = 84%  - шоколад и орехи

2) 100 - 84 = 16% - бисквит

3) составим пропорцию:

120 кг --- 100%

 х  кг --- 16%

х = (120*16)/100 = 19,2 (кг) - нужно бисквита

Ответ: 19,2 кг.