сумму чисел 97 і 203 збільш на найбільше тритрицифрове число Знайди суму трьох доданків, перший із

яких 250, а кожний наступний доданок на 50 дільший за попередній. Добуток чисел 160 і 3 збільш у 2 рази

Ответы на вопрос

Отвечает Шалесный Артём.
(97+203)+999=300+999=1299
250+250+50+250+50+50=900
(160*3)*2=480*2=960