1. 0,5 одного числа дорівнюють 0,2 другого числа. Знайдіть ці числа, якщо їх сума дорівнює 42. 2.

Першого дня туристи пройшли 34% всього маршруту, другого 28%, а третього - решту 13,3 км. Скільки кілометрів пройшли туристи окремо за перший і другий день?

Ответы на вопрос

Отвечает Резванов Гайсар.
1.
х - 1 число
у - 2 число
х+у=42
0,5х=0,2у
х=42-у
(42-у)*0,5=0,2у
21-0,5у=0,2у
0,7у=21
у=21/0,7
у=30 - 2 число
42-30=12 - 1 число