із одного селища одночасно в протилежних напрямках вирушили автомобіль і бричка з конем. Автомобіль

рухався 72 км/год. Швидкість руху брички становила 1/8 швидкості руху автомобіля. Якою буде відстань між автомобілем і бричкою через 3 години після початку руху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Pojoga Igor.

1) 1/8 · 72 = 72 : 8 · 1 = 9 (км/ч) - скорость брички;

2) 72 + 9 = 81 (км/ч) - скорость удаления;

3) 81 · 3 = 243 (км) - расстояние между автомобилем и бричкой через 3 часа.

Выражение: (72 + 1/8 · 72) · 3 = 243.

Вiдповiдь: 243 км.