Як спростит дріб зі знамеником 20790 та чисельником462


Ответы на вопрос

Отвечает Максимів Вікторія.

462 = 2 * 3 * 7 * 11,

20790 = 2 * 5 * 3 * 3 * 3 * 7 * 11,

462/20790 = (2 * 3 * 7 * 11) / (2 * 5 * 3 * 3 * 3 * 7 * 11) = 1 / (5*3*3) = 1/45