Знайти номер члена арифметичної прогресії (аn), який дорівнює 294, якщо а1 = 102; d = 4.


Ответы на вопрос

Отвечает Зайка Настя.
294=102+4(n-1) 294=102+4n-4 294=98+4n 196=4n 4n=196 n=49