2(7-4x)+3+9=5x-8 plisssssssssßsssss


Ответы на вопрос

Отвечает Климкин Никитос.

14 - 8х + 3 + 9 = 5х - 8

-8х - 5х = -8 - 3 - 9 - 14

- 13х = - 34

13х = 34

х = 34\ 13 ( тут типу має бути дріб )

відповідь: х= 34\13