допоможiть.... будь ласка.... одне число в 6 разiв менше за iнше i iх рiзниця дорiвнюе 125. знайди

цi числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Львов Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

системка:

x/y=6

x-y=125

решение:

x=6y

6y-y=125

5y=125

y=125/5

y=25

x=6*25

x=150