Яке число дорiвнюе 3/8 вiд 192


Ответы на вопрос

Отвечает Барсова Екатерина.

1 спосіб:

192 × 3/8 = 192/1 × 3/8 =24/1 × 3/1 = 72


2 спосіб:

192 : 8 × 3 = 72


Відповідь: 3/8 від 192 дорівнює 72