Взуттэва фабрика виготовила 496 пар взуття. Скiльки пар дитячого взуття виготовили, якщо вiдомо, що

жiночого взуття було 168 пар, а чоловiчого - на 64 пари бiльше?

Ответы на вопрос

Отвечает Медведь Саша.
1)60000:4=15000 пар мужской обуви                                                                                                         2)15000+21300=36300 пар женской обуви                                                                                              3)15000+36300=51300 пар мужской и женской обуви                                                                         4)60000-51300=8700 пар детской обуви