Яке число треба підставити замість a щоб коренем рівняння 56 - (x + а) =28 було число 23


Ответы на вопрос

Отвечает Абдигалиева Коркем.

56-(23+а)=28

23+а=56-28

а=28-23

а=5

56-(23+5)=28