Швидкість пароплава проти течії річки дорівнює 24,8 км/год, а швидкість течії – 2,6 км/год.

Знайдіть швидкість пароплава за течією.

Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Настя.

Скорость против течения = 24.8 км/ч

Собственная скорость = 24.8 + 2.6 = 27.4 км/ч

Скорость по течению = 27.4 + 2.6 = 30 км/ч