Көмектесіңізші өтінемін! 5 сынып. Қарбыз бен қауынның массалары 11 бүтін 10-нан 7 кг болды.

Ондағы қауын 3 бүтін 5-тен 1 кг. Қарбыз қауыннан неше кг ауыр?

Ответы на вопрос

Отвечает Зиминова Влада.

11.7=3.2 + x

x= 11.7 - 3.2

x= 8.5

8.5кг қарбыздың массасы  

8.5-3.2=5.3

қарбыз қауыннан 5,3 кг ауыр