З одного міста до іншого виїхала вантажівка із швідкістю 60 км\год.Через 2 години із міста

виїхав автомобіль.Із якою швидкістю повинен їхати автомобіль,щоб за 4години наздогнати вантажівку?

Ответы на вопрос

Отвечает Плескач Никита.

1)2+4=6г- проїхала вантажівка

2)60*6=360 км  відстань вантажівки за 6 год.

3)360/4=90км/год- повнна бути швидкість авто