Моторний човен за течією річки йде зі швидкістю 22 км за годину, а проти течіі 16 км за годину. Яка

швидкість річки?

Ответы на вопрос

Отвечает Саенко Александр.

1)22-16=6(км/ч) 2)6:2=3 (км/ч)