з одного міста одночасно в протилежних напрямках виїхали велосипедист і мотоцикліст. за деякий час

велосипедист подолав 42 км а мотоциклист за той самий час на 89 км більше . знайди відстань між ними в ту мить

Ответы на вопрос

Отвечает Крехняк Юлія.
1)42+89=131 (км)-проїхав від міста мотоцикліст;
2)131+42=173(км)
Відповідь:173 км