за 8годин роботи майстер зробив 560деталей.Учень за 1 год робить на 4 деталі менше,ніж майстер.За

скільки годин учень зробить 18 таких деталей?

Ответы на вопрос

Отвечает Седова Ольга.

Ответ:

3,666666666666667 года.

Пошаговое объяснение:

560:8=70(д.)-за 1 год майстер

70-4=66(д.)-за 1 год ученик

66:18=3,666666666666667(г.)

Отвечает Матвиенко Саша.

Ответ:

За 0. (27) або 0.272727... годин.

Пошаговое объяснение:

1) Скільки деталей робить майстер за 1 годину?

560 / 8 = 70 (д)

2) Скільки деталей робить учень за 1 годину ?

70 - 4 = 66 (д)

3) За скільки годин учень зробить 18 таких деталей?

18 / 66 = 0. (27) (г)

Відповідь: за 0. (27) годин.