Склади задачу за коротким записом. Розвяжи її окремими діями .Кленів 20 Берізок. - ?, на 7 менше.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Татьяна.
Клени-20д.
Берізки-?,на 7 менше від кленів
Знайти:Берізки
1)20-7=13 (д.)-берізок
Відповідь:13 дерев
Отвечает Макулбек Адилет.
Кленав-20.берез 13.20-7=13