помогите с задачей, вот задача, Нова бібліотека отримала 3128 книжок. Частину книжок розставили на

полиці по 34 на кожну, і залишилося розставити ще 680 книжок. Скільки полиць зайняли книжками?​

Ответы на вопрос

Отвечает Васин Вася.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)3128-680=2448(кн)-розставили,

2)2448:34=72(п)-зайняли книжками.