На овочеву базу завезли 9 т6 ц картопл. 1/4 частину картоплі розвантажили на склади а решту завезли

в 3 магазини порівну в кожний. Скільки центнерів картоплі отримав кожен магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Звездкина Настя.
9600/4=2400 уезли на склад                                                                                    (9600-2400)/3=2400кг 

Отвечает Подгайно Аня.
1)9600:4=2400 (кг)-на склад
2)9600-2400=7200 (кг)-отримали усі магазини
3)7200:3=2400(кг)-отримав 1 магазин