Знайди число 2/5 якого дорiвнюе 40


Ответы на вопрос

Отвечает Gis Angelina.
Це число дорівнює:
 \frac{40}{ \frac{2}{5} }  =  \frac{40 \times 5}{2}  = 100
Відповідь: 100