за день роботи на автомобілі Волга витратили 54л бензину ,а на Таврії 39л. Скільки всього літрів

бензину витратили?

Ответы на вопрос

Отвечает Асанов Бексултан.

1)54+39=93л бензина-потратили всего.

ОТВЕТ: 93 л бензина.

Отвечает Кузьмин Константин.

54 + 39 = 93 (л) - всього витратили.

 

Помітьте як краще рішення, і отримай пункти