з 2 міст одночасно назустріч один одному 2 велосипедиста.через 2 год. вони зустрілися.яка відстань

між містами,якщо перший проїхав 33 км і його швидкість на 1,7 км/год. менша ніж другого

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Алена.
33/2=16.5
16.5+1.7=18.2
18.2*2=36.4
33+36.4=69.4