Периметр прямокутника дорівнює 20,4 см, одна зі сторін на 1,2 см більша за іншу. Знайдіть площу

прямокутника в см2. СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Павлишин Данил.

Ответ:

площа прямокутника дорівнює 25,65 см²

Пошаговое объяснение:

Периметр визначається за формулою:

Р=2(a+b)

Р=20,4 см

b=х

а=х+1,2 см

Знайдемо сторони прямокутника

2(х+х+1,2)= 20,4

2(2х+1,2)=20,4

4х+2,4=20,4

4х=20,4-2,4

4х=18

х=18:4

х=4,5 см сторона b і 4,5+1,2=5,7 см сторона а

Можемо визначити площу за формулою

S=a*b

S=4,5*5,7=25,65 см²

Отвечает Кадыкова Виолетта.

Ответ:

25,65 см²

Пошаговое объяснение:

ширина - см

длина х+1,2 см

периметр  2*х+2*(х+1,2)=20,4

2х+2х+2,4=20,4

4х=20,4-2,4

4х=18

х=18÷4

х=4,5 см ширина

4,5+1,2=5,7 см длина

площадь 4,5*5,7=25,65 мс²