Швидкість течї річки дорівнює 3 км/год що становить 15%швидкості катера у

стоячій воді.Знайдіть швидкість катера за течією і проти течії.

Ответы на вопрос

Отвечает Kaliningrad Lefutur.
1) 3*100/15=20 км/час -собственная скорость катера, 2) 20+3=23 км/час - скорость катера по течению, 3) 20-3=17 км/час - скорость катера против течения.