Від спільного старту велотреку одночасно в протилежних напрямках від'їзджають 2 велосипедисти. За

який час проїде одне коло по велотреку перший велосипедист, якщо другий проїде його за 40 с, а зустрінуться вони через 15с?

Ответы на вопрос

Отвечает Рылов Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение

1/x+1/40=1/15

1/x=1/15-1/40

1/x=8/120-3/120

1/x=5/120

1/x=1/24

x=24