Обчисліиь значеня виразу 8,4:(2 1 дріб 3+ 2 дріб 3)-(5 дріб 7+2 дріб7)*2,6.


Ответы на вопрос

Отвечает Дроздюк Анастасия.

Ответ:

0,2

Пошаговое объяснение:

8,4:(2 3/3)-(7/7)*2,6=(8,4:3)-(1*2,6)=2,8-2,6=0,2