У розчині масою 280 г міститься 56 г солі. Яка концентрація цього розчину? (Вирішити методом

пропорцій.)

Ответы на вопрос

Отвечает Гилёва Настя.
280г-56
х-100
280÷56=х÷100
56х=280÷100
56х=2.8
х=56÷2.8
х=20

ответ: 20