1)Знайдіть кут при основі рівнобедреного трикутника, якщо кут між бічними сторонами дорівнює 120°

2)Скільки відсотків години становлять 24хв ; 36хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимов Игнат.
1) 180-120=60 
     60:2= 30     Ответ: 30
2)24/60=0.4   0.4=40%
   36/60=0.6   0.6=60%
Отвечает Афонин Ваня.
1) 1. (120°:2):2=30°
2) 24 хв.= (24*100):60=40%
36хв= (36*100):60=60%