Якщо периметр основи правильної чотирикутної піраміди дорівнює 6 см, а апоферма 4 см, то площа

бічної поверхні піраміди дорівнює:

Ответы на вопрос

Отвечает Тепсуркаев Саламбек.

Ответ:

12 см²

Пошаговое объяснение:

Формула площади боковой поверхности пирамиды:

S=pl, где p - полупериметр основания, см; l - апофема, см.

S=6/2 ·4=3·4=12 см²