в овочесховицi збирiгалася картопля. коли звiиди вывезли 7250 кг картоплi залишилося на 3240 кг

меньше нiж вивезли скiльки кг картоплi зберiгалося в овочесховицi?

Ответы на вопрос

Отвечает Черемушкина Дарья.
Розв’язання:7250 – 3240 = 4010 (кг) – залишилося картоплі.4010 + 7250 = 11260 (кг) – картоплі зберігалося в овочесховищі.Відповідь: 11260 кілограмів.