Знайдіть похідну функції у = cos 3х sin x та обчисліть її значення, якщо x = π


Ответы на вопрос

Отвечает Галкин Гала.
y=cos(3x)sinx
y'=(cos(3x)sin x)'=-sin(3x)*3*sin x+cos(3x)*cosx=\\\\cos(3x)cosx-3sin(3x)sinx
y'(\pi)=cos(3\pi)cos(\pi)-3*sin(3\pi)*sin \pi=-1*(-1)-3*0*0=1