Радіус основи конуса дорівнює 7 см, а його висота 24 см. Знайти площу бічної поверхні конуса.


Ответы на вопрос

Отвечает Белько Алексей.
S = пRl,
l = √R² + H²
l = √7² + 24² = √625 = 25
S = 3.14 * 7 * 25 = 549.5 cм²