Знайдіть діаметр кулі, якщо її об'єм дорівнює 2048 П/3 см^3


Ответы на вопрос

Отвечает Merkulova Arina.

V=(4/3)*π*r³

4π*r³/3=2048π/3  |×(3π/4

r³=2048/4

r³=512

r=∛512=8     ⇒

d=2*r=2*8=16

Ответ: діаметр кулі дорівнює 16 см.