Обчисліть об’єм піраміди, основою якої є прямокутник зі сторонами 6 см і 10 см, а висота піраміди

дорівнює 15см.

Ответы на вопрос

Отвечает Бабенко Настя.

Площадь основания So = 6*10 = 60 см².

Объём пирамиды V = (1/3)So*H = (1/3)*60*15 = 300 см³.