Сума двох чисел - 60.Одне з чисел 36.яка різниця цих чисел


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

x + y = 60

x = 36

x - y =?

36 + y = 60

y = 60 - 36 = 24

36 - 24 = 12