- Коробка з цукерками містить 16 цукерок у синій обгорт- ці і кілька цукерок у червоній обгортці.

Скільки цукерок із червоною обгорткою у коробці, якщо ймовірність на- вмання витягнути з коробки таку цукерку дорівнює 0,2?

Ответы на вопрос

Отвечает Фаварисова Мария.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

Вероятность того, что вытянуть конфету в красной обёртке: 0,2. Значит, вытянуть конфету из синей обёртке: 1-0,2=0,8.

Найдем сколько всего у нас конфет, т.е. в красной и синей обёртке:

16 – 0,8

х – 1

16/х=0,8/1

0,8х=16

х=20

Значит. 20-16=4 – конфет в красной обёртке.