Прочитай вирази і знайди їх значення різними способами 4*(7+3)= 2*(7+2)= 2*(10+5)= * Помножити


Ответы на вопрос

Отвечает Кусайн Биржан.
4*7+4*3=или 4*10=40
2*7+2*2=или 2*9=18
2*10+2*5=или 2*15=30