Помогите ) Два велосипедисты рухались з однаковоб швидкiстю яку вiдстань подолав кожен з них якщо

один був у дорози 5 год а iнший -3год, причому другий проихав на 28 км меньше, нiж перший?

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Анна.
5-3=2 год менше був у дорозі другий
28:2=14 км/год швидкість
5*14=70 км перший
3*14=42 км другий
===================