Периметр прямокутної ділянки дорівнює 200 м. Визнач площу ділянки, якщо її довжина становить 53 м ​


Ответы на вопрос

Отвечает Салманович Светлана.

53+53=106м - сума 2 довжин

200-106=94-сума 2 сторін протилежних

94:2=47м-ширина

47*53=2491-площа ділянки