Петрик першого дня прочитав 1/2 книжки,на другий день 60% остачі.А на третій день він прочитав 40

сторінок.Скільки сторінок у книжці?

Ответы на вопрос

Отвечает Спартак Кирилл.
1/2=0,5=50% тому
100-50=50% остача після першого дня читання
50*0,6=30% прочитав за другий день
100-50-30=20% прочитав за третій день
40:0,2=200 всього сторінок
=======================