за 2 години руху за течією та 3 години руху проти течіі чоаен проходиьь 43 км за 3 год за течією і2

гол проти 47 км знайдіть швидкість течіі

Ответы на вопрос

Отвечает Жданович Никита.
2*(x+y)+3*(x-y)=43
3*(x+y)+2*(x-y)=47
3x+3y+2x-2y=47
5x+y=47
5x=47-y
x=(47-y)/5
x=9.4-0.2y
2*(9.4-0.2y+y)+3*(9.4-0.2y-y)=43
2*(9.4+0.8y)+3*(9.4-1.2y)=43
18.8+1.6y+28.2-3.6y=43
47-2y=43
-2y=43-47
-2y=-4
y=-4/(-2)
y=2 км в час